کالای خواب پاندا
خانه / بالش حوله ای / مرکز فروش بالش حوله ای در تهران

مرکز فروش بالش حوله ای در تهران

مرکز فروش بالش حوله ای در تهران، با ارائه طرح های جدید و شیک، بهترین قیمت ها را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. همچنین بالش های پنبه ای، ابریشمی، پر و … هم از دیگر محصولات ما به حساب می آید.

اگر به دنبال مرجعی برای خرید عمده متنوع ترین مدل بالش ها هستید، بدون شک سایت اینترنتی می تواند بهترین فضا را برای شما فراهم آورد و ما در حال حاضر، این امکان را داریم که بهترین و متنوع ترین بالش ها به لحاظ، شکل، الیاف مورد استفاده و همچنین روبالشی و … ارائه نماییم.

در تولید این نوع بالش ها، از الیاف بهداشتی و مرغوبی استفاده شده است که از جمله آن ها می توان به الیاف توپی، پشم شیشه، پشم گوسفند، پنبه، پر و … اشاره نمود.

بالش پر مرغ

تولیدی بالش پر مرغ

بالش پر مرغ به عنوان یکی از بالش های خوب و پرطرفدار در بازار می باشد که تولید آن، با استفاده از پرهای شسته شده و بهداشتی انجام می شود.

خوابیدن برروی این نوع بالش ها، حس بسیار خوبی به همراه دارد و علاوه بر این، گرمای بسیاری نیز ایجاد می نماید.

در کشور ما، تولید کنندگان خوبی اقدام به تولید بالش های پر نموده اند که ارائه آن در وزن های مختلف، سبب شده تا قیمت های متفاوتی نیز به همراه داشته باشند.

بالش پنبه ای

عرضه مستقیم بالش پنبه ای

یکی از دیگر الیاف خوب و کاربردی برای پر کردن بالش های خواب، مربوط به پنبه بوده که الیاف پنبه ای نیز به نوبه خود شرایط خوب و آرامی را برای خوابیدن فراهم می آورند.

پنبه از قدیمی ترین مدل الیافی می باشد که نه تنها در تولید بالش، بلکه برای تشک و لحاف و روتختی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

طول عمر بالای پنبه در تولید بالش، یک عامل خوب و رقابتی محسوب می شود.

فروش بالش حوله ای

مرکز فروش بالش حوله ای در تهران

در تهران و دیگر شهرهای ایران با فروش عمده و اینترنتی بالش های خوب حوله ای که با انواع الیاف مصنوعی و طبیعی پر شده اند، را آماده فروش نموده ایم.

کافی است تا ارتباط خود را با واحد فروش این سایت برقرار نمایید تا تیم فروش پاندا خواب، اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

بالش حوله ای

خرید مرغوب ترین بالش حوله ای

بالش حوله ای یکی از مرغوب ترین نمونه هایی است که تولید آن توسط شرکت …