کالای خواب پاندا
خانه / پتو مسافرتی / شرکت پخش انواع پتو مسافرتی شکوفه

شرکت پخش انواع پتو مسافرتی شکوفه

پتو مسافرتی شکوفه که شرکت تولیدی آن در اصفهان قرار دارد از گزینه های مناسب به منظور پخش عمده در بازار ایران بوده و تامین انواع پتوهای این کارخانه را می توان به صورت اینترنتی هم به انجام رسانید. در این سایت، پتوهای سربازی، خانگی، مهمان و مسافرتی با شرایط رقابتی ارائه می شوند.

بدون شک شرکتی مانند پتو شکوفه با سال ها تجربه در عرصه تولید منسوجانی همچون پتوهای مسافرتی، همواره می تواند بهترین کیفیت را به بازار ارائه نماید.

کیفیت پتوهای شکوفه می تواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشد که بخشی از آن مربوط به استفاده از الیاف خوب و باکیفیت بوده و بخش دیگری نیز مربوط به استفاده از دستگاه های پیشرفته صنعتی خواهد بود.

پتو مسافرتی شکوفه

کارخانه تولید پتو مسافرتی شکوفه

پتوهای مسافرتی، تنها بخشی از تولیدات شرکت پتو بافی شکوفه می باشد حال آن که این شرکت با دارا بودن نیم قرن تجربه در صنعت پتو بافی، توانسته بهترین پتوهای سربازی، امدادی، بیمارستانی، کوهنوردی و … را تولید نماید.

رنگ بندی های ارائه شده برای انواع پتوهای مسافرتی نیز، کامل ترین تنوع را شامل می شود که به صورت تک لایه و دولایه، مشتریان می توانند اقدام به خرید عمده پتوهای مورد نیاز خود نمایند.

بخشی از متریال مورد استفاده در صنعت پتو بافی، مربوط به الیاف پلی استر، اکریلیک، پشم می باشد و شرکت شکوفه با راه اندازی خطوط ریسندگی نخ نیز توانسته نخ های مورد نیاز خود را تامین نماید.

پخش پتو مسافرتی

پخش پتو مسافرتی برای صادرات

در این سایت با ایجاد فرصتی برای فروش عمده پتوهای شرکت شکوفه، فرصتی فراهم ساخته ایم تا هم به تامین نیاز بازار داخلی کمک نماییم و هم شرایطی را در جهت صادرات پتو فراهم آوریم.

پتوهای مسافرتی این مرکز با بسته بندی های بهداشتی و استانداردی ارائه می شوند که مشتریان از هر نقطه ای که قرار دارند بتوانند با اطمینان کامل، برای سفارشات عمده خود اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

پتو پایا مسافرتی

خرید عمده پتو پایا مسافرتی مشهد

پتو پایا مسافرتی که توسط کارخانه پتو شادیلون در مشهد تولید می شود، نمونه یک …