کالای خواب پاندا
خانه / تشک رویال / بازار فروش تشک رویال طبی فنری آسمان

بازار فروش تشک رویال طبی فنری آسمان

فروش تشک رویال با مدل طبی و فنری آسمان از طریق بازار اینترنتی سبب شده تا بتوانید بدون توجه به موقعیت مکانی خود، برای سفارش آن اقدام نمایید. این نوع تشک های خوب ایرانی برای استفاده برروی تختخواب بسیار مناسب بوده و در نتیجه فروشگاه های کالای خواب می توانند تامین آن را در این مرکز به انجام رسانند.

در تولید تشک های طبی، شاهد استفاده از لایه بندی های متنوعی هستیم و نوع لایه های مختلف نیز عاملی برای تولید تشک های طبی گوناگون می باشد.

در حاضر تشک های رویال از جمله ملزومات خواب مناسب برای افرادی است که از مشکلات دیسک کمر، درد گردن و … رنج می برند و عمده فروشی این مرکز در خصوص تشک های ایرانی شرکت رویال سبب شده تا در اختیار تمامی مشتریان قرار گیرد.

فروش تشک رویال

سایت فروش تشک رویال ۳

یکی از انواع تشک های تولیدی گروه تشک سازی رویال، مربوط به مدل رویال ۳ می باشد.

از ویژگی های ساختاری این نوع تشک های خوب می توان به طبی بودن ۷۰ درصدی آن اشاره نمود و ضخامت آن نیز ۲۶ سانتی متر می باشد.

فنر متصل به کار رفته در این نوع تشک ها به همراه فریم و لایه های چند منظوره تقویت می شود و در نتیجه از قابلیت تحمل وزن ۱۰۵ کیلوگرمی برخوردار است.

الیاف مورد استفاده در تولید این تشک های طبی و فنری به گونه ای است که از استانداردهای جهانی برخوردار بوده و بهترین شرایط بهداشتی را برای خواب فراهم می آورد.

تشک طبی مدل آسمان

صادرات تشک طبی مدل آسمان

از دیگر تولیدات شرکت تشک رویال می توان به مدل آسمان اشاره نمود و این تشک هم به نوبه خود دارای استانداردهای لازم می باشد.

اما یکی از فعالیت های تجاری پرسودی که در این حوزه می توان به انجام رسانید، مربوط به صادرات بوده و به سادگی می توان آن را در بازار کشورهای خارجی ارائه نمود.

شما مشتریان به منظور خرید عمده تشک های آسمان با بهترین قیمت ممکن می توانید با ما در تماس باشید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

فروش تشک ویستر طبی

سایت فروش تشک ویستر طبی نوجوان

فروش تشک ویستر طبی با اندازه های نوجوان و جوان و دونفره و … از …