کالای خواب پاندا
خانه / تشک ویستر / قیمت عمده تشک ویستر مدل ویس پاکت

قیمت عمده تشک ویستر مدل ویس پاکت

تشک ویستر مدل ویس پاکت هم از دسته تشک های طبی فنری با ساختار فنری منفصل می باشد که این نوع تشک ها با درجه های سخت و نرم تولید شده و منافذ تهویه این نوع تشک ها، شرایط ایده آلی را برای خواب فراهم می آورد. فروش عمده تشک های فوق در این سایت را با بهترین قیمت به انجام می رسانیم.

گروه تولیدی تشک ویستر از جمله کارخانه هایی است که همواره در تولید تشک های خود، به دنبال خلاقیت بوده و انواع تشک های خوب و باکیفیت به همراه خواص و فواید بالا را عرضه نموده است.

یکی از این نوع تشک های خوب، مربوط به تشک های طبی فنری ویس پاکت است که با هفت سال ضمانت در نظر گرفته شده برای آن، یک گزینه خوب برای اقشار مختلف می باشد.

تشک ویستر مدل ویس پاکت

خرید عمده تشک ویستر مدل ویس پاکت

اگر در انتخاب تشک های طبی فنری مورد نیاز خود، شاخصه هایی همچون قیمت و کیفیت، برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، ما به شما خرید تشک های مدل ویس پاکت را پیشنهاد می کنیم.

شرکت ویستر در خصوص این نوع تشک های خود، هفت سال ضمانت در نظر گرفته است در نتیجه افراد می توانند با اطمینان کامل، این نوع تشک ها را در لیست خرید خود قرار دهند.

شرکت ویستر، برای این نوع تشک ها، دستگیره های پارچه ای قرار داده است و این هم یک ویژگی برای آن محسوب شده و از طرفی عایق حرارتی نمد ترموفلت آن هم بخش دیگری از مشخصه های مثبت به حساب می آید.

ارتفاع تشک های فوق ۲۸ سانتی متر است که یک خواب شیرین و ایده آل را امکان پذیر می نماید و در خصوص پارچه های رویه آن هم از جنس تمام پنبه ای و به صورت سه لایه است.

این نوع پارچه ها با توجه به کوانتوم پلاس بودنشان، خواصی از قبیل آنتی استرس، ارگانیک، بامبو پلاس و بیو بالانس را به همراه دارند.

صادرات تشک ویستر

صادرات تشک ویستر با قیمت مناسب

قیمت مناسب تشک های ویستر به همراه ویژگی های دیگری همچون استاندارد بودنشان، سبب شده تا گزینه مناسبی برای صادرات به بازار کشورهای خارجی از جمله کشورهای اروپایی باشد.

اگر از دسته تاجرانی هستید که خرید تشک های ویستر را در لیست کارهای خود قرار داده اید، این امر برای شما به سادگی و با بهترین قیمت ممکن، امکان پذیر شده است و از طریق این سایت می توانید به هدف خود دست یابید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

فروش تشک ویستر طبی

سایت فروش تشک ویستر طبی نوجوان

فروش تشک ویستر طبی با اندازه های نوجوان و جوان و دونفره و … از …