کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / قیمت تشک خواب مسافرتی ارزان

قیمت تشک خواب مسافرتی ارزان

قیمت تشک خواب مسافرتی ارزان برای خرید عمده را در این سایت می توانید به دست آورید. با توجه به عرضه مستقیم تشک از کارخانه، ارائه قیمت های رقابتی را امکان پذیر ساخته ایم.

یکی از بهترین نوع تشک هایی که با وزن سبک و حجم کم توسط کارخانه ها در حال تولید می باشد مربوط به تشک های مسافرتی بوده که به عنوان تشک مهمان نیز شناخته شده اند.

این نوع تشک ها با توجه به حجم الیاف کمتری که در تولید آن ها مورد استفاده قرار می گیرند، از قیمت های پایین تری هم برخوردار هستند.

تشک خواب مسافرتی نوزادی

تشک خواب مسافرتی نوزادی

تولید کنندگان تشک های مسافرتی برای گروه های سنی مختلف، این نوع تشک ها را عرضه می نمایند که از جمله می توان به تشک های نوزادی اشاره نمود.

خود تشک های نوزادی هم به نوبه خود دارای تقسیم بندی و کارایی های مختلفی می باشد که از جمله آن ها می توان به تشک های خواب، تشک تعویض، تشک دور پیچ و … اشاره نمود و تمامی آن ها با بهترین کیفیت از طریق این سایت، قابل خرید عمده می باشد.

تشک ابری ارزان

تولیدی تشک ابری ارزان

یکی از ارزان ترین تشک هایی که توسط تولیدی ها به بازار عرضه می شود، مربوط به تشک های ابری بوده که می توانند با ضخامت های ده سانتی هم تولید شوند.

این دسته از تشک ها برای خوابیدن های طولانی مدت، مناسب نیستند و اکثرا برای مصارف خوابگاهی پیشنهاد می شود و می توانید در صورت نیاز، ثبت سفارش این دست از تشک ها را نیز ارائه نمایید.

تشک مسافرتی

فروش عمده تشک مسافرتی

در بازار کنونی، نیاز گسترده ای به انواع تشک های مسافرتی می باشد که از همین رو فروش عمده تشک های خوب و سبک را به صورت اینترنتی به انجام می رسانیم.

این روش تجاری که در خصوص فروش عمده تشک های مسافرتی ارائه شده، عاملی برای افزایش دسترس پذیری مشتریان به منظور خرید عمده تشک شده است.

تشک خواب مسافرتی

قیمت تشک خواب مسافرتی ارزان

اما یک ویژگی مهمی که در نتیجه ثبت سفارش تشک های خواب مورد نیاز خود از طریق این مرکز می توانید به دست آورید، مربوط به قیمت های خوب و رقابتی می باشد.

در حال حاضر تنوع کامل از تشک های مسافرتی با وزن و ضخامت و همچنین نوع الیاف گوناگون در اختیار شما قرار گرفته که می توانید سفارشات خود را با ما در میان گذارید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808

مطلب پیشنهادی

فروش تشک مسافرتی اصفهان

فروش تشک مسافرتی اصفهان برای صادرات به عراق

فروش تشک مسافرتی اصفهان به صورت مستقیم از کارخانه تولیدی، سبب ایجاد موقعیت های رقابتی …